Këto janë modelet më të bukura të flokëve për femrat 30-vjeçare [FOTO]

Dec 21, 2016

Intv.al ju sjell disa nga modelet e flokëve më të preferuara për femrat në moshën 30–vjeçare.

Këto sugjerime, do pasqyrohen nga disa prej fotove, ku modelet janë të thjeshta dhe nuk shkojnë në ekstrem. Kjo varet nga tiparet tuaja dhe si mund të eksperimentoni me flokët.

1. Ky model  është shumë praktikë, gjysëm i kapur dhe mund ta realizoni pa vështirësi.

 

2. Model seksi, të shkurtra të kuqe. Duhet të jeni shumë simpatike për të guxuar me këtë model flokësh.

3. Volum sipër dhe kapje flokësh poshtë. Ky model është për ditën dhe natën.

4. Femrat 30-vjeçare do dukeshin me shumë stil me këtë model flokësh. Të shkurtra dhe bukur.

Burimi: Allure

Përshtati: Anisa Bega

 
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll