Kombinimet e ngjyrave që duhet të keni parasysh për këtë vit [FOTO]

Jan 05, 2017

Niseni vitin me ngjyra të freskëta…

Të eksperimentosh me ngjyrat e ndezura mund të duket pak e frikshme kur je komode me ngjyra neturale dhe të lehta si grija, kamel, e zeza, e bardha etj… Megjithatë, nëse këtë vit keni vendosur ta nisni me ngjyra, ka një kombinim ngjyrash që do e çojë stilin dhe humorin tuaj në një tjetër nivel. Marrë shkas nga koleksionet për 2017-ën rregulli i vetëm që duhet të keni parasysh është të vishni sa më shumë ngjyra… Hidhini një sy kombinimeve më poshtë!

 

Rozë e zjarrtë dhe lejla

-2027330-1482405551.640x0c.jpg

Blue e hapur dhe e kuqe e theksuar

-2027331-1482405551.640x0c.jpg

E kuqe e vrarë dhe rozë pluhur

-2027332-1482405551.640x0c.jpg

E verdhë dhe kaki

-2030743-1483447578.640x0c.jpg

E kuqe dhe portokalli

-2027342-1482406923.640x0c.jpg

Fuschia e ndezur dhe e gjelbër pylli

-2030745-1483447973.640x0c.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll