Zbuloni veshjen më të preferuar të femrave këtë dimër! [FOTO]

Jan 06, 2017
Kur bëhet fjalë për veshje, femrat sidomos i kap stresi dhe janë në dilemë.
Kohët e fundit këto triko të gjata të ngrohta po preferohen shumë. Disa i quajnë edhe pelerinë, të cilat janë në forma të ndryshme. Me këtë veshje, kombinimi është shumë i thjeshtë. Hidhini një sy disa modeleve:
 
 
 
 
Burimi: ELLE
Përshtati: Anisa Bega
 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll