Ky detaj i bëri këto veshje të spikatnin në tapetin e kuq të Golden Globe [FOTO]

Jan 09, 2017

Ato sfiluan në tapetin e kuq të mbuluar nga një strehë pasi nga moment në moment priteshin shira të rrëmbyeshëm.

Megjithatë kjo nuk i ndali aspak yjet e ekranit të paraqiteshin në eventin e ndarjes së çmimeve Golden Globe, në formën e tyre më të mirë dhe me veshjet plot shkëlqim. Në fakt është pikërisht kështu, pasi fustanet të cilat u cilësuan si më të bukura në këtë event kishin elementë dhe detaje me gurë apo temina që kanë efektin shkëlqyes. Nga Nicole Kidman tek Olivia Culpo, hidhini një sy veshjeve më të bukura në tapetin e kuq.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll