11 personazhe të famshëm që nuk njihen pa makeup

Jan 10, 2017

Kur selfit #nomakeup dhe #wokeuplikethis  u bënë trend në rrjetet sociale, yjet e ekranit ishin të parët që u hodhën në lojë.

Kishte shumë prej tyre që dështuan në fakt, pasi disa nga yjet kuptuan se lapsi i syve, shkëlqyesi dhe ruzhi nuk llogariteshin. Kështu disa personazhe të njohur morën guximin dhe postuan foto 100% natyrale. Ja disa prej tyre që njihen aspak.

Demi Lovato

demi-lovato-1483996651.jpg

Nicki Minaj

nicki-minaj-1483996651.jpg

Adele

adele-1483996653.jpg

Shakira

shakira-1483996658.jpg

Naomi Watts

naomi-watts-1483996655.jpg

Taylor Swift

taylor-swift-1483996653.jpg

Marlyn Manson

marilyn-manson-1483996653.jpg

Lady Gaga

lady-gaga-1483996652.jpg

Eva Longoria

eva-longoria-1483996654.jpg

Jessica Alba

jessica-alba-1483996652.jpg

Katy Perry

katy-perry-1483996652.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll