Tendenca më e fundit e bizhuterive për vajzat e vogla [FOTO]

Jan 10, 2017

Ju që keni vajza të vogla, ju sjellim disa ide bizhuterish për to, sipas ekspertëve të modës.

Intv.al shton se vajzat në përgjithësi i kanë qejf bizhutë dhe ndonjëherë imitojnë edhe nënat e tyre. Më të fundit që rekomandohen, janë të thjeshta, të bukura ku një vogëlushe do dukej mjaft bukur. Për më tepër shikoni disa nga modelet:

1.

2.

3.

4.

5. 

6.

Burimi: ELLE

Përshtati: Anisa Bega

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll