IN Style: Kur Venera Lumani bëhet stilistja jote personale, efekti është ky! [VIDEO]

Mar 31, 2017

Çfarë këshillon Venera për të qënë gjithmonë me stil?

Venera dhe Sara bënë një lojë shumë interesante. siç mund të bënin dy shoqe të ngushta me njera tjetrën. Këngëtarja i "dha borxh" Sarës disa nga veshjet e saj duke u kthyer në një stiliste personale. Sara duket tepër bukur pasi çelësi i stilit të Venerës është pikërisht rehatia dhe ajo shprehet se veshjet duhet të jenë si një lëkurë e dytë për ty. Sigurisht nëse ndihesh reha me atë çfarë vesh do të dukesh gjithmonë bukur. Për më tepër hidhini një sy tre veshjeve që ka përzgjedhur Venera për Sarën.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll