Zgjedhje 2017

  Tendencë: Vijat e theksuara, ja si t’i kombinoni [FOTO]

  Apr 03, 2017

  Këtë pranverë, guxoni së tepërmi!

  Më saktë, ajo që duam t’ju themi është të përdorni ngjyrat më të theksuara dhe vijat më të spikatura në veshjen tuaj. Një nga tendencat e pranverës janë sigurisht vijat (kryesisht në triko) dhe këtë e dallojmë qartë në pasarelat e stilistëve të ndryshëm për 2017-ën.

  stripes-spring-2017-runway-proenza-schouler-rosie-assoulin-opening-ceremony.jpg

  Kështu ka ardhur koha që edhe ju të luani me ngjyrat dhe ta bëni tuajën këtë trend tepër interesant duke i shtuar edhe më shumë ngjyra garderobës tuaj. Mendoni për një t-shirt me ngjyrat e ylberit, fustane, funde etj. kombinojini ato me ngjyra metalike, taka elegante, xhinse të grisura apo këpucë stil ballerina. 

  Më poshtë kemi përzgjedhur disa mënyra plot me stil sit ë vishni vijat e theksuara.

  stripes-street-style-look-2.jpg

  stripes-merch-look-2.jpg

  stripes-street-style-look-5.jpg

  stripes-merch-look-5.jpg

  stripes-street-style-look-6_1.jpg

  stripes-merch-look-6.jpg

  stripes-street-style-look-4.jpg

  stripes-merch-look-4.jpg

  stripes-street-style-look-8.jpg

  stripes-merch-look-8.jpg

  stripes-street-style-look-3.jpg

  stripes-merch-look-3.jpg

  stripes-street-style-look-7.jpg

  stripes-merch-look-7.jpg

   

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll