Zgjedhje 2017

  Cara Delevigne kthehet në personazh vizatimor për Chanel [VIDEO]

  Apr 11, 2017

  Delevigne në garë për një çantë aspak të zakonshme.

  Chanel ka publikuar videon e dytë të serive të saj në nder të portretit të themelueses së firmës, Gabrielle Chanel. Modelja Cara Delevingne është pjesë e këtij kmlipi të animuar, me regji nga Shishi Yamazaki dhe reklamon zemrën e shpirtit  urban.
  Në këtë film të shkurtër, Delevingne është në garë për të rrëmbyer një çantë Gabrielle. Pasi arrin ta kapë me sukses, Delevingne hedh tutje skateboard-in e saj, duke dëshmuar se çanta që mban mund të jetë aq femërore sa dhe funksionale.

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll