Zgjedhje 2017

  Era Istrefi së shpejti në kopertinën e revistës Nylon [FOTO]

  Apr 12, 2017

  Mezi po presim!

  Era Istrefi ditë më parë publikoi një fotografi teksa shihej se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.
  Shpeshherë e kemi parë teksa eksperimenton me dukjen duke u shndërruar në bionde dhe brune.
  Ajo në llogarinë personale në Snapchat ka publikuar disa imazhe duke marrë poza për revistën ‘Nylon Magazine’.

  era-3.jpg

  Për dallim të para do dite, Era është kthyer sërish në ngjyrën natyrale që jemi mësuar ta shohim, bionde.

  era-2.jpg

  Ndryshe, Era muaj më parë ka publikuar klipin e ri të titulluar ‘Redrum’, i cili deri më tani është shikuar mbi 15 milionë herë në YouTube.

  era-1-780x439.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll