Zgjedhje 2017

  Të bësh modë me mbetje! Arjeta Palushaj na krijon veshje stil me materiale të riciklueshme [FOTO / VIDEO]

  Apr 13, 2017

  Mbetje apo modë?

  Të bësh veshje me materiale të riciklueshme është art më vete dhe këtë na e tregon më së miri Arjeta Palushaj.

  Stilistja e njohur ishte e ftuara e Sarës në IN Style këtë të enjte, ku përveç të tjerave realizoi një bomber me material jo të zakonshme, të riciklueshme. Pasi e përfundoi, moderatorja e njohur Sara kishte privilegjin të provonte bomberin dhe duhet ta pranojmë që i rri shumë mirë.

  Arjeta Palushaj ka folur edhe për eksperiencën e saj në The Voice of Albania. Për më tepër ndiqni videon e plotë:

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll