Zgjedhje 2017

  Leksione stili: Çfarë veshën personazhet e famshëm në Coachella [FOTO]

  Apr 18, 2017

  Muzikë, diell, palma dhe veshje jashtë së zakonshmes!

  Shumë yje të famshëm të shoubizit u mblodhën në festivalin e njohur të muzikës (që kohët e fundit është kthyer më shumë në një pasarelë hippie-sh), për të ekspozuar veshjet e tyre më të “çmendura”. Nga Katy Perry me flokë të shkurtra, Riri e veshur me diamantë, Rita Ora me çizme “lozonjare”, e shumë të tjerë, kanë disa leksione stili për të na falur, herën tjetër që vendosim të shkojmë në një festival të tillë. Hidhini një sy pamjeve nga Coachella në Kaliforni.

  sfdgdsfdfs.jpgdesfdfa.jpg

   

  dsffds.jpg

  dsfdsfdfs.jpg

  rihanna-1492392231.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll