Zgjedhje 2017

  Të gjithë të çmendur pas IKEA! Çanta e famshme merr formën e veshjeve [FOTO]

  May 10, 2017

  Tepër, tepër me stil!

  Pas skandalit që Baleniciaga bëri me çantë prej milëra dollarësh që ishte indentike me atë të IKEA-s prej 99 cent, tashmë firma suedeze e famshme për dekorin e shtëpive dhe mobiljeve, I ka hyrë kokë e këmbë modës. Blogerë, të apasionuar dhe të çmendur pas stilit të jashtëzakonshëm kanë rimodeluar çantën FRAKTA në mënyra nga më të ndryshmet. Duke nisur nga chokers, në çanta të tjera, xhupa, atlete, kapele, tanga etj, jo vetëm që kjo po sjell një risi, por është një metodë mjaft efektive riciklimi. Dhjetë pikë për IKEA-n!

  Balenciaga-vs-ikea-blue-bag.jpg

  ddd.jpg

  pp.jpg capture18.png

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll