Zgjedhje 2017

  Vajza, me tendencën “Pranverë 2017” duhet të guxoni [FOTO]

  May 13, 2017

  Ekperimentimi me ngjyrat mund të jetë ndonjëherë i “frikshëm” prandaj gjithmonë përfundojmë në rrugën e shkurtër e të thjeshtë, blu-gri ose e zezë-camel.

  Nëse keni vendosur që ti shtoni disa ngjyra më shumë garderobës suaj në 2017-ën, ka një numër të madh kombinimesh që nuk ju ka shkuar mendja që do dukeshin kaq të freskëta, të cilat ndikojnë edhe në humorin e mirë, pse jo? Ngjyrat ngjallin edhe të vdekurit!

  Koleksionet pranverë-verë 2017 janë më të shndritshme se kurrë, me ngjyra të fuqishme si jeshilja e barit apo e verdha diellore me gjallërinë e portokallisë. I vetmi rregull këtë vit është të vishni sa më shumë ngjyra të tilla. Portokalli dhe bojëqielli? Patjetër! Pink dhe lejla? Perfekte!

  Nëse është koha për të bërë blerjet e reja të sezonit, synoni ngjyrat që krijojnë kontraste të forta dhe dilni nga shtëpia plot jetë sepse këtë vit ngjyrat shpërthejnë më shumë se kurrë.

  neon-me-ngjyra-te-tjera-280x200.jpg

   

  fwpe2017_les_tendances_mode_de_la_saison_printemps_ete_2017_14_1814.jpeg_north_1160x_white.jpg

   

  New_York_Fashion_Week_spring_2017_fashion_trends_bold_bright_colors.jpg

   

  New_York_Fashion_Week_spring_2017_fashion_trends_sequins_glitter.jpg

   

   

  spring_summer_2017_color_trends_shades_of_pink_fashionisers.jpg

   

  New_York_Fashion_Week_spring_2017_fashion_trends.jpg

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll