Zgjedhje 2017

  Vajza! Ky është trendi më i fundit për vetullat që po çmend Instagram-in dhe do të dashuroheni me të [FOTO]

  May 15, 2017

  Fashionistat  janë fokusuar tashmë tek trendi më i ri i vetullave, që në pamje të parë  lë një përshtypje të çuditshme. Ky stil i ri konsiston në vijëzimin  e trashë  poshtë dhe sipër vetullës me tone në ngjyra të ndryshme. Idenë e parë e hodhi make up artistja amerikane Alexa Link, e cila ndiqet nga mijëra fansa në instagram. Por fatmirësisht ju nuk keni pse të jeni një profesionist për ta bërë diçka të tillë, mjafton të  shihni fotot e mëposhtme.

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll