Zgjedhje 2017

  Bella dhe Emily shkojnë në festivalin e Kanës të veshura njësoj [FOTO]

  May 18, 2017

  Të jetë një rastësi apo e menduar më parë nga të dyja??


  Bella Hadid dhe Emily Ratajkoëski janë fotografuar në tapetin e kuq të festivalit të filmit në kanë me të njëjtin stil. Për premierën e filmit “Ismael’s Ghosts”, dy modelet dukeshin si motra.

  Fustan mëndafshi ngjyrë shampanje? Po! Sandale me takë të hollë? Po! Fustan me çarje të gjatë? Po! Madje dyshja zgjodhi dhe aksesorë nga Bulgari.

  hbz-bella-emrata-embed-1495044254.jpg

  Gjithashtu Ratajkowski këtë herë kishte vendosur baluke fallco si Bella vitin e kaluar.

  hbz-bella-emrata-embed1-1495043166.jpg

  Pozat njësoj, çdo gjë njësoj…

  hbz-bella-emrata-embed3-1495043364.jpg

  rs_634x1024-170517151746-634.Bella-Hadid-Emily-Ratajkowski.jl.051717.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll