Meshkuj, këtë verë vishuni si turistë [FOTO]

Jun 28, 2017

Veshjet e turistëve janë konsideruar gjithmonë demodé; një mënyrë e baballarëve amerikanë për të thënë: “Nuk përshtatem dot këtu, dhe nuk më intereson aspak.”

Gjithashtu, është një mënyrë për t’iu bërë të ditur vendasve se këta persona duhen evituar.

E megjithatë, është për tu habitur se turisti chic ishte një nga trendet e sfilatave evropiane për pranverë/verë 2018. Ky përqafim i look-t të turistit tregon se veshjet janë bërë për të qënduar jashtë kornizave dhe se vera e nxehtë kërkon rehati, argëtim dhe arratisje. Ja disa mënyra cool si të përshtasni këtë trend edhe ju:

Këmishat stil Hawaii-ne

hawaiian-shirts-01.jpg

hawaiian-shirts-03.jpg

Grafika tropikale

tropical-graphics-02.jpg

tropical-graphics-01.jpg

Çantat rreth brezit

fendi-bags-01.jpg

louis-vuitton-ss18-bags-01.jpg

Shapka me gisht

sandals-ss18-02.jpg

Xhaketa sportive

windbreakers-01.jpg

Atlete alpinizmi

clunky-sneakers-02-1200x800.jpg

Ngjyra khaki

khaki-trend-ss18-01.jpg

KHAKIS-SS18-03.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll