Një shfaqje horrori: Nicki Minaj kryeson listën e të veshurave më keq në MTV VMA 2017! [FOTO]

Aug 28, 2017

Përgjatë viteve, tapeti i kuq në MTV VMA u ka dhënë një mundësi vipave që të tërbohen dhe të shfaqin disa nga pamjet më të çuditshme, dhe duket se as ky vit nuk ka përbërë ndryshim.

Nga shkëlqime të tepruara në pamje të frymëzuara nga alienët, tapeti i kuq këtë vit në Los Angeles të Kalifornisë u tejmbush nga dështimet. Në vend të parë të listës ishte padyshim Nicki Minaj që i la shumë pak vend imagjinatës, por të paktën ishte në shoqëri të mirë. Ylli i “Teen Mom” Farrah Abraham, këngëtarja Sophie Beem, stilisti Jeremy Scott dhe reperi Cardi B gjithashtu fituan një vend në listën famëkeqe të eventit. 

nick1.jpg

Nicki Minaj

farrah.jpg

Farrah Abraham

sophie.jpg

Sophie Beem

noahcyrus.jpg

Noah Cyrus

caitlinvaltierra.jpg

Cailtin Valtierra

arielle.jpg

Arielle Vandenberg

kehsa.jpg

Kesha

jared.jpg

Jared Leto

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll