Kit Harington dhe Emilia Clarke kërcejnë në rrugët e Napolit për Dolce & Gabanna [VIDEO]

Sep 03, 2017

Dolce & Gabanna ka ribashkuar edhe njëherë aktorët e famshëm të serialit Game Of Thrones, por këtë herë në Napoli. Aktorët bëhen pjesë e një feste në rrugë për fushatën e re publicitare të parfumit të njohur nga firma italiane Dolce & Gabbana, The One dhe ne nuk ua ndajmë dot sytë sharmit të tyre. Ndiqni videot më poshtë:

 

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll