Çdo gjë që duhet të dini për Fenty Puma pranverë 2018 nga Rihanna [FOTO]

Sep 11, 2017

Rihanna-s i pëlqen adrenalina dhe rreziku, kjo duket mjaft mirë edhe në koleksionin e saj më të fundit. Shfaqja për pranverë 2018 të Fenty Puma u realizua mbrëmjen e djeshme në New York dhe i “çmendi” gjithë të ftuarit (si dhe ata që e panë live përmes Instagram-t të Riri-t).

a2.jpg

E nismin nga atmosfera e skenës, dunat prej rëre rozë vendosur mbi një podium të zi si dhe zhurma e motorrëve, të cilët vërtiteshin nëpër skenë dhe bënin lloj-lloj marifetesh.
Veshjet, sigurisht ishin një kombinim chic/sport/biker, pak agresive, pak futuristike, pak nga të gjitha që mund të presim nga Riri.

a3.jpg

Modele si Joan Smalls, Duckie Thot apo Adriana Lima ishin pjesë e pasarelës.

a4.jpg

a1.jpg

_LLL9835.jpg

Në fund të shfaqjes nuk mund të mungonin buzëqeshjet dhe puthjet që Riri iu falte të ftuarve, hipur mbi një motorr, sigurisht.

a5.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll