Gigi Hadid pëson një incident në pasarelë, Bella i vjen në ndihmë [FOTO/VIDEO]

Sep 12, 2017

As një supermodele si Gigi hadid nuk mund t’i shpëtojë incidenteve në pasarelat e modës. Teksa sfilonte për shfaqjen e Anna Sui në Javën e Modës në Neë York, 22-vjeçarja u shfaq me një look bohemian-chic, një shall me pupla, fustan me temina, varëse dhe geta të tejdukshme, por i mungonte një këpucë.

GettyImages-845792954.jpg

E mgjithatë, edhe pse sandalet me platform të Hadid nuk dukeshin aspak të rehatshme për të ecur, e jo më vetëm me njërën prej tyre, bukuroshja arriti të mbante eikuilibrin me një buzëqeshje në fytyrë.

GettyImages-845792884.jpg

Në fund të shfaqjes, ama, ishte Bella që e ndihmoi të ecte me të. Nuk e dimë ende çfarë i ndodhi njërës sandale, por sinqerisht, as që i duheshin farë të dyja.

 

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll