Çfarë tregon shenja e horoskopit për stilin tuaj

Monday, 06 March 2017 14:20
Stili i veshjes tregon shumë për preferencat tuaja dhe çfarë personaliteti keni.

Vajza, këto janë syzet më IN për stinën e pranverës [FOTO]

Friday, 03 March 2017 21:59
Sezoni i pranverës që po vjen, ka nevojë për ngjyra!

Kida shpalos talentin edhe në një fushë tjeter, atë të makeup-it! [VIDEO]

Friday, 03 March 2017 14:57
Ajo kujdeset shumë për paraqitjen e saj!

Emma Watson bëri ndërthurjen më të bukur mes filmit dhe veshjes së saj në tapetin e kuq [FOTO]

Friday, 03 March 2017 10:59
Emma Watson bëri pak pushim nga fustanet e princeshave dhe zgjodhi një kostum tepër elegant për tapetin e kuq.

Riri habit me koleksionin e dytë për Puma...i gjithi PINK [FOTO]

Thursday, 02 March 2017 15:26
Rozë, rozë dhe vetëm rozë!

Çfarë të vishni në një dasëm gjatë pranverës [FOTO]

Thursday, 02 March 2017 13:27
Koha e ngrohtë, lulet sapo kanë çelur, ja pse shumë çifte martohen gjatë pranverës.

Si të visheni si parisiene sipas Bella Hadid [FOTO]

Wednesday, 01 March 2017 16:28
Bella i ka dhënë  një tjetër formë modës në rrugët e Parisit.

Familjet më të famshme në botë sfilojnë në pasarelën e Dolce & Gabbana [VIDEO]

Tuesday, 28 February 2017 17:12
Blogere, njerëz të rëndësishëm të modës dhe fëmijë të yjeve, të gjithë në një sfiladë të vetme!

Top 3 meshkujt e veshur më bukur në mbrëmjen Oscar. Kush ze vendin e parë?! [FOTO]

Monday, 27 February 2017 13:44
Tani që e dini se cilat ishin femrat e veshura më bukur në tapetin e kuq, e kanë rradhën meshkujt.

Çmimet Oscar 2017: Yjet që shkëlqyen dhe ato që "lanë nam" në tapetin e kuq [FOTO]

Monday, 27 February 2017 11:17
Ceremonia më e rëndësishme e kinematografisë e Academy Awards  u mbajt mbrëmjen e djeshme në teatrin Dolby në Los Angelos.

Vajza! Do të dashuroheni me këtë bojë të re flokësh që ndryshon ngjyrën [VIDEO]

Sunday, 26 February 2017 21:00
Jeni të apasionuara pas ndryshimeve të shpeshta të ngjyrës së flokëve? Deri tani e keni vrarë shumë mendjen për ngjyrën…

12 modelet perfekte të flokëve për femrat e çdo moshe [FOTO]

Sunday, 26 February 2017 18:35
Ekzistojnë modele flokësh për çdo moshë në gjendje të nxjerrin në pah imazhin e femrave duke evidentuar pikat e forta…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll