Sekreti shokues i varëses së zezë rreth qafës

Friday, 18 November 2016 13:07
Kohët e fundit varësja që është sërish në modës është ajo rreth qafës.

Brrrrr, bën ftohtë jashtë! Ja 5 llojet e palltove që duhet të vishni [FOTO]

Thursday, 17 November 2016 17:33
Kur bëhët fjalë për të ftohtin, asnjë nga muajt e dimrit nuk është i kompletuar pa një pallto që bën…

Princesha e Arabisë Saudite, Ameerah Al Taweel ka mahnitur botën me bukurinë e saj. Zbuloni 4 sekretet e saj! [FOTO]

Wednesday, 16 November 2016 13:03
Princesha Ameerah Al-Taweel njihet për bukurinë dhe stilin e saj elegant që shfaq në media dhe rrjetet sociale.

Meshkuj, shikoni 3 modelet e flokëve që preferohen më shumë këtë sezon [FOTO]

Tuesday, 15 November 2016 14:58
Ekspertët, kanë sugjeruar 3 modele flokësh për meshkuj, që për momentin ju bëjnë të dukeni më të bukur. Për më…

Këtë sezon femrat duhet të veshin fund me zinxhir [FOTO]

Tuesday, 15 November 2016 14:20
Ekspertët e modës, vazhdojnë edhe ju këshillojnë në lidhje me tendencën më të fundit këtë sezon.

Me çizmet e reja të Ririt, të gjithë meshkujt do t’i keni mbrapa [FOTO]

Monday, 14 November 2016 16:23
Rihanna dhe stilisti Manolo Blahnik do të sjellin shumë shpejt një koleksion të dytë çizmesh.

Femra, këtë dimër duhet të vishni xhup lëkure të kuq, sipas ekspertëve [FOTO]

Monday, 14 November 2016 15:10
Ekspertët e modës për këtë dimër, kanë sugjeruar xhupat e lëkurës, por ngjyrë të kuqe.

Modeli i përshtatshëm i thonjve sipas formës së duarve [FOTO]

Saturday, 12 November 2016 17:50
Nëse mendoni se ka vetëm dy forma thonjsh, ovale dhe katrore gaboni ! Ekzistojnë plot 12 forma.  Zgjidhni formën që…

7 Mënyra si të stiloni veshjet me fruda

Thursday, 10 November 2016 17:08
Trendi i momentit ka nevojë për pak personalizim.

Këto bizhuteri janë krijuar nga vizatimet e fëmijëve. Hidhini një sy! [FOTO]

Thursday, 10 November 2016 14:51
Disa artistë amerikanë kanë menduar që vizatimet e fëmijëve të jenë frymëzim për ta, që të krijojnë bizhuteri.

Mos i hidh çizmet e tua Ugg, Alexa Chung i sjell në modë [FOTO]

Wednesday, 09 November 2016 16:26
E kishit menduar ndonjëherë se çizmet më të urryera në botën e modës do të dukeshin kaq bukur?

Dikur keni përdorur atlete Converse? Shihni tendencën e re! [FOTO]

Wednesday, 09 November 2016 14:29
Moda ndonjëherë edhe rikthehet, prandaj disa firma nuk dalin kurrë nga ajo.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll