Vanessa Paradis dhe e bija Lily Rose Depp, ja çfarë i lidh me “Channel 5” [FOTO]

Tuesday, 24 May 2016 10:45
Edhe vajza do të ecë në rrugën e mamasë së saj.

6 fustanet e Ciara-s që çmendën Billboard Music Awards [FOTO]

Monday, 23 May 2016 16:19
Format e saj trupore i lejojnë  të veshë çdo gjë por këtë herë  ajo siguroi që të gjithë të pranishmit…

Revista "L'Uomo Vogue" më në fund vesh Rita Orën [FOTO]

Friday, 13 May 2016 11:30
Nga muzika tek filmat, nga filmat tek biznesi i modës, Rita Ora është padyshim një model i suksesshëm për t'u…

Kylie Jenner bëhet kopertina e Glamour: Ja prapaskenat! [FOTO / VIDEO]

Wednesday, 11 May 2016 11:18
Seti fotografik i Kylie Jenner për Glamour UK del vetëm në qershor, por ju mund t’i hidhni një sy që…

Kendall Jenner thërret “SEX” në reklamën e fundit për Calvin Klein

Tuesday, 10 May 2016 14:34
Calvin Klein është e njohur për reklamat më seksi se çdo firmë tjetër, por me këtë të fundit ka tejkaluar…

“Klasiku” Kendrick Lamar: Kthen reklamën e Reebok në hit muzikor!

Tuesday, 10 May 2016 12:57
I cilësuar si një nga reperat më “të vërtetë” aty jashtë, Kendrick vjen edhe një herë për të konfirmuar reputacionin…

Fustanet që shkëlqyen në tapetin e kuq të Met Gala 2016

Tuesday, 03 May 2016 12:23
Tema e këtij viti në Met Gala, "Manus x Machina", solli në tapetin e kuq një miksim te futuristikes, ngjyrave…

Kylie dhe Kendall, përvëluese në linjën e tyre të kostumeve të banjos

Thursday, 28 April 2016 11:35
Kur vjen puna për fashion, motrat Kylie dhe Kendall Jenner vështirë se mund të dështojnë.

Pia Mia dhe Madonna bashkojnë forcat

Wednesday, 27 April 2016 10:17
Pia Mia nuk po ngjit shkallët e karrierës vetëm sa i përket muzikës.

Victoria’s Secret nuk do të shesë më rroba banjo

Saturday, 23 April 2016 12:34
Një lajm jo dhe aq i mirë nga moda.

19 palë çorapet e Rihanna-s, trendi i momentit

Friday, 22 April 2016 14:46
Fund dandelle të fryrë, bluzë sportive me kapuç, çorape mbi kyçe dhe shapka të hapura.

A po del në pension Karl Lagerfeld?

Wednesday, 20 April 2016 11:13
Karl Lagerfeld mund të dalë në pension pas show-t në krocera të Channel-it, në Kubë muajin që vjen” raporton “Page…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll