Karrueche Tran dhe "lëkura e saj", lënë me gojë hapur në L.A Fashion Awards

Monday, 21 March 2016 16:56
Në  daljen e saj të  fundit publike, në eventin L.A Fashion Awards, veshja që ajo kishte zgjedhur  i ka lënë…

Beyonce i ndryshon jetën vajzës me aftësi të kufizuara, e bën modele!

Friday, 18 March 2016 13:21
Nëse është diçka që Beyonce di të bëjë, ajo është të jetë ndryshe nga të tjerët.

Direkt nga pasarela: Trendet që duhet t'i bëni tuajat tani!

Tuesday, 15 March 2016 11:12
Java e modës ka pak që ka mbaruar dhe stilistët këtë herë prezantuan koleksionet e tyre për vjeshtën.

Justin Bieber i ndryshon jetën bukuroshes spanjolle

Tuesday, 15 March 2016 10:57
Ka mjaftuar një foto e saj e postuar në Instagramin e Justin Bieber, që jeta e Cindy Kimberly të ndryshonte…

Kylie Jenner sfidon edhe Ririn me Puma-t e saj

Monday, 14 March 2016 10:36
Më në fund fushata e re publicitare për atletet Puma mbërriti!

H&M kalon tek plakat, shikoni kë zgjedh për imazh të ri

Sunday, 13 March 2016 18:33
E kujt i shkonte mendja se H&M do bënte këtë zgjedhje për linjën e tyre sportive?

Teksa mahnit me fotot, Jennifer Aniston rrëfen martesën për Harper's Bazaar

Friday, 11 March 2016 11:40
Një martesë si gjithë të tjerat, keshtu e ka cilësuar Jennifer Aniston martesën e saj me Justin Theorux.

Ambasadorja më e re e Chanel, një vajzë me ngjyrë!

Wednesday, 09 March 2016 10:55
Chanel përzgjedh një vajzë me ngjyrë si ambasadore të saj?

Aurela Hoxha në Paris? Hmm shihni pak Selena Gomez!

Wednesday, 09 March 2016 10:43
Selena Gomez ka vendosur të pushtojë Parisin me veshjet e saj!

Robert Pattinson në hapat e Kanye West?

Tuesday, 08 March 2016 14:04
Aktori i Twilight, Robert Pattisnon, po ndërmerr një hap të madh në karrierën e tij, këtë herë larg aktrimit.

Një laps sysh që qëndron gjithë ditën? Ky është sekreti!

Monday, 07 March 2016 16:48
Të gjithë e dimë se tualeti i fytyrës është art më vete.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll