Robert Pattinson në hapat e Kanye West?

Tuesday, 08 March 2016 14:04
Aktori i Twilight, Robert Pattisnon, po ndërmerr një hap të madh në karrierën e tij, këtë herë larg aktrimit.

Një laps sysh që qëndron gjithë ditën? Ky është sekreti!

Monday, 07 March 2016 16:48
Të gjithë e dimë se tualeti i fytyrës është art më vete.

Bora Kokëdhima prezanton një nga veshjet e Eneda Tarifa për Eurosong 2016

Sunday, 06 March 2016 19:55
Më në fund po zbulojmë ç’po ndodh mes Eneda Tarifës, Bora Kokëdhima dhe Renuar Locaj.

Rihanna transformohet në një kaubojse

Friday, 04 March 2016 11:02
Nga një vajzë super chic, ne një vajzë fshati kaubojse!

Kendall Jenner përdor çorape për të rritur gjoksin

Thursday, 03 March 2016 13:46
Të jesh Kendall Jenner, jeta nuk bëhët asnjëherë e mërzitshme.

FKA Twigs shkakton tension me të brendshmet e Calvin Klein

Wednesday, 02 March 2016 16:17
Tension, emocion, pasion!

Oscars 2016: Veshjet më të mira në Tapetin e Kuq

Monday, 29 February 2016 13:10
Cila do të mbahet mend për veshjen më të bukur në tapetin e kuq?

Kush dështoi në tapetin e kuq?!

Monday, 29 February 2016 11:36
Menduam se në Oscars do na linin pa fjalë fustanet shumëngjyrëshe dhe elegante, por siguisht që ka edhe përjashtime.

Gjoksi i Gigi Hadid për pak i shkatërron sfilatën Donatella Versaces!

Saturday, 27 February 2016 13:42
Java e modës në Milano nuk ka shkuar mirë për të dashurën e Zayn Malik, e cila u bë viktimë…

Dior zgjedh mashkullin ideal për veshjet e saj

Friday, 26 February 2016 11:13
Pas shumë personazheve të njohur femra, më në fund një mashkull është bërë imazh i linjës së veshjeve të Dior.

Veshjet e këqija...dhe më të këqija në BRIT Awards

Thursday, 25 February 2016 14:56
A është e mundur që të gjithë VIP-at të humbin sensin e stilit për një natë?

E kush e priste që Victoria Beckham të bënte këtë ndryshim?

Thursday, 25 February 2016 10:28
A është kjo Victoria Beckham e vërtetë?
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll