Madonna nuk beson në moshë dhe kjo kopertinë reviste e vërteton [FOTO]

Tuesday, 10 January 2017 15:39
Një 58 vjeçare që ende vazhdon të na surprizojë…

11 personazhe të famshëm që nuk njihen pa makeup

Tuesday, 10 January 2017 12:18
Kur selfit #nomakeup dhe #wokeuplikethis  u bënë trend në rrjetet sociale, yjet e ekranit ishin të parët që u hodhën…

6 Unazat që çdo femër duhet të ketë. Sjellin fat të mirë! [FOTO]

Monday, 09 January 2017 17:56
Femrat në përgjithësi i kanë qejf bizhuteritë.

Ky detaj i bëri këto veshje të spikatnin në tapetin e kuq të Golden Globe [FOTO]

Monday, 09 January 2017 12:04
Ato sfiluan në tapetin e kuq të mbuluar nga një strehë pasi nga moment në moment priteshin shira të rrëmbyeshëm.

Habisin Dolce & Gabbana për fushatën e re pranverë-verë 2017, ja kush janë modelet [FOTO]

Monday, 09 January 2017 10:32
Hmmm këto fytyra duken të njohura…

Zbuloni veshjen më të preferuar të femrave këtë dimër! [FOTO]

Friday, 06 January 2017 18:21
Kur bëhet fjalë për veshje, femrat sidomos i kap stresi dhe janë në dilemë.

Tendencat më të fundit të thonjve sipas ekspertëve [FOTO]

Thursday, 05 January 2017 18:01
Thonjtë janë një ndër gjërat kryesore që dikush shikon sapo ju takon.

E keni parë tatuazhin gjigand në kofshën e Kendall?! [FOTO]

Thursday, 05 January 2017 16:14
Kendall e merr seriozisht punën e saj.

Kombinimet e ngjyrave që duhet të keni parasysh për këtë vit [FOTO]

Thursday, 05 January 2017 12:24
Niseni vitin me ngjyra të freskëta…

Flokë të hollë e jo të dendur? Ja prerja e re që i jep volum [FOTO]

Thursday, 05 January 2017 10:42
Ka një koncept të ri për t’i bërë flokët e rrallë, të dendur…

Femra, ja si t’i bëni flokët në vendin tuaj të punës [FOTO]

Wednesday, 04 January 2017 18:35
Kur bëhët fjalë për të rregulluar flokët, femrat i kap stresi, sepse nuk janë të sigurta për modelin e flokëve.

Zayn Malik publikon duetin me firmën e njohur italiane [FOTO]

Tuesday, 03 January 2017 21:03
Zayn Malik mund të jetë i lidhur me një nga modelet më të bukura në industrinë e modelingut, por ai…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll