Brooklyn Beckham bëhet fotograf i Burberry

Sunday, 31 January 2016 13:59
  Këtë të shtunë, 16 vjeçari Brooklyn Beckham vërtitej rrugëve të Londrës për të fotografuar fushatën e re publicitare të…

Kukulla Barbie ndryshon pamje: Ja si duket ajo tani

Friday, 29 January 2016 10:42
60 vjet që nga hedhja në treg e kukullës së parë Barbie, kompania Mattel ka vendosur të ndryshojë imazhin e…

Calvin Klein nxjerr nga krevati Justin Bieber dhe Kendall Jenner

Wednesday, 27 January 2016 10:32
Fushata më e re publicitare e Calvin Klein sapo ka dalë.

Parisi mbulohet nga ngjyrat në një javë Tres Chic!

Tuesday, 26 January 2016 14:12
Nga një sfilatë tek tjetra, java e modës në Paris është e mbushur plot me ngjyra nëpër rrugët e kryeqytetit.

Versace mbledh në Paris më të mirët e modës, të huaj dhe shqiptarë

Monday, 25 January 2016 13:29
Ka vetëm tre gjëra që mund të presësh gjithmonë në një show të Versace: Supermodele, Yje të ekranit dhe fustane…

Kendall Jenner hipnotizon me sytë e saj blu

Sunday, 24 January 2016 14:27
Kendall, një nga motrat Jenner, ndoqi hapat e bukurisë të motrës së saj më të vogël, Kylie.

Jonida Maliqi bën gati "Jonka's Blog", blogu më i ri fashion në Shqipëri

Thursday, 21 January 2016 17:42
Fundjavën që lamë pas, në IN tv, Jonida Maliqi ishte e ftuara e parë për rubrikën Life Stories dhe natyrisht…

Njihuni me Kristofor Pitushin, modeli shqiptar që sfiloi për Dolce & Gabbana

Thursday, 21 January 2016 16:43
Të shumtë kanë qenë modelët dhe modelet që kanë pretenduar se kanë punuar me dyshen e stilistëve Dolce & Gabbana.…

Hong Kong "kopjon" Taylor Swift

Thursday, 21 January 2016 11:33
Nëse Taylor Swift është ikona juaj e stilit, atëherë jeni me fat sepse këngëtarja sapo ka nxjerrë në treg linjën…

Kate Moss feston ditëlindjen e veshur si David Bowie

Wednesday, 20 January 2016 16:59
Pasi David Bowie u largua nga jeta, mikja e tij e ngushtë, Kate Moss festoi ditëlindjen e saj të 42-të…

Çfarë të ndryshoni në garderobën tuaj për një dimër më të bukur

Tuesday, 19 January 2016 16:20
Ngjyrat janë terapia më e mirë për këto ditë të ftohta.

Critics’ Choice Awards 2016: Veshjet më të mira në tapetin e kuq

Monday, 18 January 2016 15:47
Sezoni i ndarjes së çmimeve për kinematografinë është i mbushur plot sharm dhe elegancë nga një tapet i kuq tek…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll