4 fustanet që duhet të vishni natën e Vitit të Ri sipas IN [FOTO]

Wednesday, 28 December 2016 21:21
Pas Krishtlindjeve është koha për të zgjedhur fustanin perfekt për Natën e Vitit të Ri.

I keni qejf varëset choker? Këto janë modelet më të bukura [FOTO]

Friday, 23 December 2016 18:36
Kohët e fundit, kudo në botë femrat po i përdorin varëset rreth qafës, choker.

6 modele flokësh që duhet të keni parasysh për 2017-ën [FOTO]

Friday, 23 December 2016 14:49
Vajza, për herë të parë mund të rrini të qeta!

Këto janë modelet më të bukura të flokëve për femrat 30-vjeçare [FOTO]

Wednesday, 21 December 2016 16:53
Intv.al ju sjell disa nga modelet e flokëve më të preferuara për femrat në moshën 30–vjeçare.

Google zbulon listën e pyetjeve më të shpeshta lidhur me bukurinë. Ne kemi përgjigjet

Tuesday, 20 December 2016 13:29
Ndërkohë që yjet e shoubizit kanë një ekip me grimierë, dermatologë dhe parukierë, ne kemi Google për të gjitha problemet,…

10 arsye pse duhet të visheni vetëm me këtë ngjyrë gjatë dimrit [FOTO]

Monday, 19 December 2016 12:44
Është ngjyra më IN e momentit!

Palltot që duhet të veshin femrat këtë dimër [FOTO]

Tuesday, 13 December 2016 18:04
Sipas ekspertëve të modës, këto pallto duhet të veshin femrat për këtë sezon.

Kënga Magjike 2016: Këto janë 3 veshjet më të mira për femrat dhe meshkujt sipas IN Tv [FOTO]

Monday, 12 December 2016 13:42
Kënga Magjike ka pak që ka përfunduar, por magjia që na dhuroi ky festival vazhdon ende…

Critics' Choice Awards: Veshjet më të mira bardh e zi në tapetin e kuq [FOTO]

Monday, 12 December 2016 10:46
Critics' Choice Awards, eventi i mbajtur çdo vit për arritjet në kinematografi, këtë herë solli në tapetin e kuq hijeshi…

Modelja del pa të brendshme, kopjon Sharon Stone në "Basic Instict" [VIDEO]

Friday, 09 December 2016 15:35
Pas Kendall dhe Stella rradhën e ka ish e dashura e Leo DiCaprio të zhvishet…

Origjinal apo i kopjuar?! Bora Kokëdhima zbulon frymëzimin për koleksionin e ri [VIDEO]

Friday, 09 December 2016 11:45
Bora Kokëdhima ia doli me sukses në realizimin e sfilatës, por stresi para saj nuk mungonte…

Aksesori që propozon Chanel, që mund të ngjajë bukur edhe këtë sezon festash [FOTO]

Thursday, 08 December 2016 11:30
Harrojini aksesorët e tepërt dhe me shkëlqim,  këto festa Chanel ka një ide ndryshe për ju.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll