Të shkurtra, por me stil: 5 këshilla mode që duhet të ndiqni [FOTO]

Wednesday, 23 November 2016 18:04
Kush tha se të jesh e shkurtër nuk është në favorin tënd përsa i përket stilit?

Veshjet me rombe janë tendenca më e fundit për femrat këtë sezon [FOTO]

Wednesday, 23 November 2016 15:09
Ekspertët e modës kanë sugjeruar se këtë sezon rombet duhet të jenë pjesë e veshjeve tuaja.

Pasi Chrissy Teigen i tregoi të gjitha, ja disa mënyra si të vishni fustan me çarje [FOTO]

Tuesday, 22 November 2016 11:56
Fustanet me çarje janë një mënyrë e mirë për t'u krenuar me këmëbt tuaja, sidomos kur ato janë elegante.

S'do e besoni cila këngëtare ka hyre në listën e të veshurave më keq e më mirë në AMA [FOTO]

Monday, 21 November 2016 12:12
Si çdo nëntor, eventi American Music Awards që ndryshe njihet AMA, vlerëson me një çmim të gjithë talentet kontemporane të…

Ndaloni trafikun me këto 8 kombinime veshjesh [FOTO]

Friday, 18 November 2016 17:07
Nëse jeni në dilemë se çfarë do vishni këtë të dielë, ne e kemi zgjidhjen për ju.

Sekreti shokues i varëses së zezë rreth qafës

Friday, 18 November 2016 13:07
Kohët e fundit varësja që është sërish në modës është ajo rreth qafës.

Brrrrr, bën ftohtë jashtë! Ja 5 llojet e palltove që duhet të vishni [FOTO]

Thursday, 17 November 2016 17:33
Kur bëhët fjalë për të ftohtin, asnjë nga muajt e dimrit nuk është i kompletuar pa një pallto që bën…

Princesha e Arabisë Saudite, Ameerah Al Taweel ka mahnitur botën me bukurinë e saj. Zbuloni 4 sekretet e saj! [FOTO]

Wednesday, 16 November 2016 13:03
Princesha Ameerah Al-Taweel njihet për bukurinë dhe stilin e saj elegant që shfaq në media dhe rrjetet sociale.

Meshkuj, shikoni 3 modelet e flokëve që preferohen më shumë këtë sezon [FOTO]

Tuesday, 15 November 2016 14:58
Ekspertët, kanë sugjeruar 3 modele flokësh për meshkuj, që për momentin ju bëjnë të dukeni më të bukur. Për më…

Këtë sezon femrat duhet të veshin fund me zinxhir [FOTO]

Tuesday, 15 November 2016 14:20
Ekspertët e modës, vazhdojnë edhe ju këshillojnë në lidhje me tendencën më të fundit këtë sezon.

Me çizmet e reja të Ririt, të gjithë meshkujt do t’i keni mbrapa [FOTO]

Monday, 14 November 2016 16:23
Rihanna dhe stilisti Manolo Blahnik do të sjellin shumë shpejt një koleksion të dytë çizmesh.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll