Tashmë mund të nxirrni të pasmet falë këtyre xhinseve [FOTO]

Thursday, 13 April 2017 17:55
Askush nuk mund të parashikonte këtë risi…

Cara Delevigne kthehet në personazh vizatimor për Chanel [VIDEO]

Tuesday, 11 April 2017 15:07
Delevigne në garë për një çantë aspak të zakonshme.

Varësja e dizenjuar nga Kanye West ka një çmim shokues! Ja vlera e saj [FOTO]

Monday, 10 April 2017 12:52
Producenti 39 vjeçar ka nxjerrë linjën e tij të varëseve prej floriri në një përpjekje për t’u kthyer në mbretin…

Njihuni me Nidia Toska, e cila praktikon tekniken më të re në fashion! [FOTO/VIDEO]

Friday, 07 April 2017 16:29
Stili është shumë i rëndesishëm për shumë artistë, pasi është mënyra më e bukur për të prezantuar veten pa përdorur…

5 veshjet kryesore që çdo femër duhet t'i ketë në garderobën e saj

Thursday, 06 April 2017 16:19
Pavarësisht mundësive ekonomike, ka disa veshje të cilat nuk duhet të mungojnë në garderobën e asnjë femre, pasi ato mund…

Tendencë: Vijat e theksuara, ja si t’i kombinoni [FOTO]

Monday, 03 April 2017 16:23
Këtë pranverë, guxoni së tepërmi!

IN Style: Kur Venera Lumani bëhet stilistja jote personale, efekti është ky! [VIDEO]

Friday, 31 March 2017 16:44
Çfarë këshillon Venera për të qënë gjithmonë me stil?

Koleksioni i ri i kësaj firme mode ka për modelë çifte duke bërë seks [FOTO]

Thursday, 30 March 2017 12:33
Epo, kjo është një formë e re e reklamimit të të koleksionit të pranverës…

Kendall Jenner njësoj si Marlyn Monore [FOTO/VIDEO]

Tuesday, 28 March 2017 15:39
Shikoni si këndon në sinkron "Diamonds Are a Girl's Best Friend".

Java e Modës Shqiptare në New York, ja vlen të shihni pamjet [VIDEO]

Sunday, 26 March 2017 12:45
Një eksperiencë e veçantë për dizenjuesit shqiptarë.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll