Aksesori që propozon Chanel, që mund të ngjajë bukur edhe këtë sezon festash [FOTO]

Thursday, 08 December 2016 11:30
Harrojini aksesorët e tepërt dhe me shkëlqim,  këto festa Chanel ka një ide ndryshe për ju.

Femra, me këtë ngjyrë duhet t’i lyeni flokët këtë dimër [FOTO]

Wednesday, 07 December 2016 15:39
Mesa duket ekspertët vazhdojnë edhe ju këshillojnë në lidhje me pamjen e jashtme.

Shikoni fustanin më të çuditshëm për nuse [FOTO]

Wednesday, 07 December 2016 14:51
Mjafton të kesh passion diçka dhe çdo gjë realizohet! Kjo gjë vërtetohet nga një adoleshente e cila ka krijuar një…

Ky person ka bindur Cara Delevigne t'i rikthehet pasarelës [VIDEO]

Wednesday, 07 December 2016 14:42
Cara Delevigne është rikthyer dhe këtë herë duket mahnitëse!

"Paper" zhvesh lakuriq edhe Bella Hadid, ia nxjerr thithkat me piercing në publik! [FOTO +18]

Wednesday, 07 December 2016 10:50
Nga Kim Kardashian deri tek Rita Ora, revista Paper vazhdon në misionin e saj fisnik për të zhveshur të gjithë…

Kompanitë e veshjeve refuzuan të vishnin për sesionin fotografik të revistës Vogue këtë modele [FOTO]

Tuesday, 06 December 2016 12:47
Ajo është nga të vetmet modele me përmasa më ndryshe nga të tjerat.

British Fashion Awards, eventi i modës ku të gjitha ishin veshur si mos më keq [FOTO]

Tuesday, 06 December 2016 11:43
Eventi më i rëndësishëm i modës në Britani, ku çdo vit mblidhen të gjithë supermodelet dhe ikonat e modës, kësaj…

6 trendet më të çuditshme të 2016-ës dhe çfarë thonë ato për ne

Monday, 05 December 2016 13:26
Rroba të çuditshme për një vit edhe më të çuditshëm!

Rihanna fiton çmimin “Shoe of The Year” [FOTO]

Saturday, 03 December 2016 13:58
Një tjetër fitore e madhe për Ririn!

Çfarë ndodhi në spektaklin e Victoria's Secret: Nga supermodelet në intimo tek reçipetat 2.4 milionë dollarëshe! [FOTO]

Thursday, 01 December 2016 11:03
Bëhet fjalë për jo më pak se një prej eventeve më prestigjoze të modelingut përreth botës, në mos më prestigjozi…

Zbulohet sekreti i rinisë së përjetshme. Nuk jua merr mendja ku ndodhet!

Wednesday, 30 November 2016 17:56
Ekspertët gjithmonë kanë folur në lidhje me rininë e përjetshme, duke përdorur metoda të ndryshme.

Ëngjejt e Victoria's Secret do sfilojnë me flokë natyrale në Paris

Wednesday, 30 November 2016 13:28
Çdo vit, në shfaqjen e Victoria’s Secret, mbizotëron i njëjti model flokësh, të gjatë dhe me onde, por këtë herë?
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll