Moderatorja e IN Tv në kopertinën e kësaj reviste [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 13:35
Moderatoren bukuroshe nuk jemi mësuar ta shohim vetëm në ekran, por edhe në kopertina revistash.

Si ka evoluar makeup-i ndër vite? Tutorial ekskluziv për IN Style [VIDEO]

Wednesday, 22 March 2017 11:54
Dëshironi të bëni tuajën një look që duket paksa i viteve 40’?

Agjensia ndërkombëtare e modës vjen në Shqipëri

Tuesday, 21 March 2017 15:58
Revista Bordo ka krijuar një partneritet me firmën e njohur ndërkombëtarisht.

Trendet e xhinseve që duhet të provoni këtë sezon [FOTO]

Tuesday, 21 March 2017 15:36
Merrni mësime nga personazhet e famshëm dhe ata që sjellin modën në rrugët e qyteteve.

Ngjyrat që duhet të vishni këtë pranverë [FOTO]

Monday, 20 March 2017 15:33
Blu apo e gjelbër? E kuqe apo portokalli? E bardhë apo e zezë? Zbulojeni tani!

Vajza, do të dashuroheni me këtë trend të ri për piercings! [FOTO]

Sunday, 19 March 2017 15:52
Jeni të apasionuar pas piercing?  Shpimi i trupit është diçka e zakonshme tashmë, aq më tepër kur bëhet fjalë për…

Si të dukeni si një njurokeze sipas Adel Lamit [VIDEO]

Friday, 10 March 2017 14:01
Pranvera po afrohet dhe Adel na tregon sugjerimet e saj për të qënurit komod dhe për t'u dukur sa më…

Dy modelet e famshme puthen dhe pozojnë tërësisht nudo për kopertinën e Vogue [FOTO]

Thursday, 09 March 2017 10:14
Trupa të zhveshur dhe puthje pasionante, ishte kjo ideja e revistës më prestigjoze.

Chanel drejt Hënës me koleksionin Vjeshtë 2017 [FOTO]

Tuesday, 07 March 2017 15:41
Tre, dy, një…nisu!

Çfarë tregon shenja e horoskopit për stilin tuaj

Monday, 06 March 2017 14:20
Stili i veshjes tregon shumë për preferencat tuaja dhe çfarë personaliteti keni.

Vajza, këto janë syzet më IN për stinën e pranverës [FOTO]

Friday, 03 March 2017 21:59
Sezoni i pranverës që po vjen, ka nevojë për ngjyra!
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll