Çfarë ndodhi në spektaklin e Victoria's Secret: Nga supermodelet në intimo tek reçipetat 2.4 milionë dollarëshe! [FOTO]

Thursday, 01 December 2016 11:03
Bëhet fjalë për jo më pak se një prej eventeve më prestigjoze të modelingut përreth botës, në mos më prestigjozi…

Zbulohet sekreti i rinisë së përjetshme. Nuk jua merr mendja ku ndodhet!

Wednesday, 30 November 2016 17:56
Ekspertët gjithmonë kanë folur në lidhje me rininë e përjetshme, duke përdorur metoda të ndryshme.

Ëngjejt e Victoria's Secret do sfilojnë me flokë natyrale në Paris

Wednesday, 30 November 2016 13:28
Çdo vit, në shfaqjen e Victoria’s Secret, mbizotëron i njëjti model flokësh, të gjatë dhe me onde, por këtë herë?

Ëngjëjt e “Victoria’s Secret” zbresin në Paris [FOTO]

Tuesday, 29 November 2016 19:20
Parisi do të zbukurohet dhe jo vetëm nga atmosfera festive.

Zbuloni modelet e unazave që femrat duhet të kenë këtë sezon [FOTO]

Tuesday, 29 November 2016 14:42
Mesa duket në këtë sezon ekspertët britanikë ju këshillojnë edhe për unazat që duhet të keni.

Femra, ekspertët sugjerojnë të vishni pallto pellushi këtë dimër [FOTO]

Friday, 25 November 2016 17:18
Sërish ekspertët na kèshillojnè nè lidhje me veshjet qè duhet tè ketè çdo femèr nè garderobèn e saj.

Të shkurtra, por me stil: 5 këshilla mode që duhet të ndiqni [FOTO]

Wednesday, 23 November 2016 18:04
Kush tha se të jesh e shkurtër nuk është në favorin tënd përsa i përket stilit?

Veshjet me rombe janë tendenca më e fundit për femrat këtë sezon [FOTO]

Wednesday, 23 November 2016 15:09
Ekspertët e modës kanë sugjeruar se këtë sezon rombet duhet të jenë pjesë e veshjeve tuaja.

Pasi Chrissy Teigen i tregoi të gjitha, ja disa mënyra si të vishni fustan me çarje [FOTO]

Tuesday, 22 November 2016 11:56
Fustanet me çarje janë një mënyrë e mirë për t'u krenuar me këmëbt tuaja, sidomos kur ato janë elegante.

S'do e besoni cila këngëtare ka hyre në listën e të veshurave më keq e më mirë në AMA [FOTO]

Monday, 21 November 2016 12:12
Si çdo nëntor, eventi American Music Awards që ndryshe njihet AMA, vlerëson me një çmim të gjithë talentet kontemporane të…

Ndaloni trafikun me këto 8 kombinime veshjesh [FOTO]

Friday, 18 November 2016 17:07
Nëse jeni në dilemë se çfarë do vishni këtë të dielë, ne e kemi zgjidhjen për ju.
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll