INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fati po u troket në derë! Tre shenjat e horoskopit që do gjejnë dashurinë e vërtetë këtë fund Tetori

Fati po u troket në derë! Tre shenjat e horoskopit që do gjejnë dashurinë e vërtetë këtë fund Tetori

Publikuar më: 19:33 26-10-2018

Nga data 25 deri më 31 tetor do të paraqiten shumë ndryshime për shenjat e zodiakut. Por këto nuk do të jenë të këqija, sepse dashuria do të vijë tek Shigjetari, Bricjapi dhe Ujori.

Yjet tregojnë se në këto tre shenja të zodiakut do të vijë një fazë vendimi ose edhe një pushim që do të sigurojë një rinovim.

Shigjetari

Nëse jeni aktualisht i vetëm, kjo është vetëm për shkak se ju dëshironi kështu. E pra, dyert e dashurisë janë të hapura për ju. Është koha që të vendosni ndjenjat. Është një person i cili ka bërë të pamundurën t’i kushtoni vëmendje, mos e lini zemrën tuaj të bëhet një hotel ku ju do të argëtoheni.

Bricjapi

Hej, Bricjap! Është koha që të ndalosh së vuajturi, duhet t’i japësh vetes një kohë paqeje. Ju jeni një person shumë i vlefshëm, ju e meritoni që dikush t’ju dojë me të njëjtën intensitet si ju. Është koha që ju të merrni një rrugë tjetër dhe të gjeni personin e duhur për t’ju mbushur me dashuri të vërtetë.

Ujori

Ju duhet t’i mbani sytë hapur. Duhet të prodhosh pak më shumë kur shkon në zyrë, pasi aty është dikush që është i çmendur për ty. Mos harro se dashuria nuk mat vendet apo kohët kur është gati të paraqitet.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088839530944824
    array(1) { ["section"]=> string(105) "fati-po-u-troket-ne-dere-tre-shenjat-e-horoskopit-qe-do-gjejne-dashurine-e-vertete-kete-fund-tetori-76734" }