INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fero qenka super xheloz? Arbenitën e ndjek në Instagram ylli BOTËROR, por modelja seksi ia paska lënë SEEN! E shihni këtu! [FOTO]

Fero qenka super xheloz? Arbenitën e ndjek në Instagram ylli BOTËROR, por modelja seksi ia paska lënë SEEN! E shihni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 23:30 07-02-2019

Mund të themi pa frikë se Fero dhe Arbenita janë kthyer ndër çiftet më "IN" dhe të komentuar të showbizz-it shqiptar. Shpesh dyshja përflitet për marrëdhënien e tyre dhe Arbenita është shumë aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjete sociale me fotot e saj të cilat tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Këtë here ajo çka na bëri përshtypje është një nga personat që ndjekin modelen seksi dhe bëhet fjalë për një nga reperët me fame botëror, Chris Brown. Me një kërkim të vogël edhe ju mund të shihni se reperi e ndjek vërtet Arbenitën, por mos u lodhni pasi këtë gjë e kemi bërë ne për ju. Siç mund ta shihni edhe në foton më poshtë, siguruar nga intv.al. Por si duket Arbenita i bën ‘tipen’ pasi nuk e ndjek Chris dhe kjo vërtet është për tu habitur, sesi nuk mund t’ia kthesh ‘follow back’ CHRIS BROWN-it?! Është Fero xheloz apo si qendron puna? Nuk i dihet por kjo është e vërteta! Ju si do vepronit?/intv.al/

ea8a85ae-6471-4198-80cb-33b96d9798bd.jpg

ad1ba05d-a08b-46f3-bb57-209df7fb0b6c.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077610015869141
    array(1) { ["section"]=> string(129) "fero-qenka-super-xheloz-arbeniten-e-ndjek-ne-instagram-ylli-boteror-por-modelja-seksi-ia-paska-lene-seen-e-shihni-ketu-foto-86440" }