INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Filloi dhe zhveshja! Ja VIP-at shqiptarë të cilët kanë ‘çelur’ sezonin e plazhit për këtë vit [FOTO]

Filloi dhe zhveshja! Ja VIP-at shqiptarë të cilët kanë ‘çelur’ sezonin e plazhit për këtë vit [FOTO]

Publikuar më: 20:33 30-04-2018

Si duket ky sezon plazhi është hapur nga VIP-at shqiptarë dhe kjo pasi temperaturat kanë qenë vërtet të larta. Në rrjetet e tyre sociale po shohim se po dominojnë fotot me bikini apo ato me pamje nga ‘dëti’. Por kush janë 5 personazhet që u bënë pjesë e Top5 në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani, të cilët kanë treguar se zyrtarisht ka filluar sezoni i plazhit.

1.Armina Mevlani

Blogerja e njohur si duket po ndan me ndjekesit disa momente ku shihet me bikini në plazh dhe mjaft në formë.

Top5_1.Armina_Mevlani.png

2.Oriola Marashi

Një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila pritet të ‘shpërthejë’ në muzikë por si duket deri më tani duket ‘shpërthyese’ me linjat trupore.

Top5_2.Oriola_Marashi.jpg

3.Enca

‘Mbretëresha e Instagramit’ në këtë foto duket se e ka zënë vërtet dielli dhe ka treguar se edhe për të ka nisur sezoni plazhit, madje ka provokuar edhe me video më hot në Instagram-in e saj.

Top5_3.Enca.png

4.Noizy

Edhe reperi bashkë me pjesëtaren e grupit OTR, nisën plazhin së bashku dhe mund të themi se mbase ka qenë vetë Oriola, ajo që ka realizuar këtë foto.

Top5_4.Noizy.png

5.Aurela Hoxha

Ndryshe nga pjesa e yjeve të tjerë të showbiz-it, Aurela ka zgjedhur të nisë sezonin në Barcelonë./intv.al/

Top5_5.Aurela.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029637813568115
    array(1) { ["section"]=> string(96) "filloi-dhe-zhveshja-ja-vip-at-shqiptare-te-cilet-kane-celur-sezonin-e-plazhit-per-kete-vit-56833" }