INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fjolla Morina feston ditëlindjen dhe urimin më të veçantë e mori nga ky person! Ja sa vjeç mbush! [FOTO]

Fjolla Morina feston ditëlindjen dhe urimin më të veçantë e mori nga ky person! Ja sa vjeç mbush! [FOTO]

Publikuar më: 16:13 15-04-2019

Fjolla Morina feston 33-vjetorin e saj dhe mori një mesazh special nga vajza e saj, Lediana.
“Mami urime ditëlindja, edhe 100 vite të tjera me ne, të dua shumë. Shumë gjëra ke bërë për ne, sa nuk mundemi t’i kthejmë me asgjë. Mami ti je një njeri shumë i mirë, mirë që je afër meje në çdo sekondë e çdo minutë, faleminderit që mundohesh për mua. Të dua”, shkruhet në mesazhin e postuar në Instagram nga profili i së bijës. Fjolla nuk mund të mos e fshihte gëzimin dhe u shpreh se është e bekuar që ka një vajzë si ajo.

link.png


Gëzuar Ditëlindjen Fjolla Morina!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008491039276123
    array(1) { ["section"]=> string(99) "fjolla-morina-feston-ditelindjen-dhe-urimin-me-te-vecante-e-mori-nga-ky-person-ja-sa-vjec-mbu-91488" }