INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Floriana Garo zbulon dhuratën e parë për vajzën e saj dhe është me të vërtetë e bukur...[FOTO]

Floriana Garo zbulon dhuratën e parë për vajzën e saj dhe është me të vërtetë e bukur...[FOTO]

Publikuar më: 19:17 13-01-2018

Ajo la karrierën e saj dhe çdo gjë në Shqipëri për të nisur një kapitull të ri në Zvicër. Moderatorja e njohur Floriana Garo është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe shumë shpejtë ajo e partneri i saj Enesi do të bëhen prindër të një vajze. Numërimi prapa ka nisur dhe në fakt pak javë e ndajnë Florianën nga fitimi i epitetit nënë dhe mesa duket ajo ka filluar përgatitjet për ardhjen në jetë të bebit.

Përmes një fotoje në Instagram Floriana ka treguar dhuratë e parë për vajzën e saj. Një palë këpucë lelja dhe një kordele me të njëjtën ngjyrë janë dhurata për princeshën e vogël.

garos.png

Sa dhuratë e bukur!

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011909008026123
    array(1) { ["section"]=> string(96) "floriana-garo-zbulon-dhuraten-e-pare-per-vajzen-e-saj-dhe-eshte-me-te-vertete-e-bukur-foto-47452" }