INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Forma të mrekullueshme dhe veshje magjepsëse! 8 momentet kur Kim shkëlqeu në 2018 me ‘’look-un’’ e saj

Forma të mrekullueshme dhe veshje magjepsëse! 8 momentet kur Kim shkëlqeu në 2018 me ‘’look-un’’ e saj

Publikuar më: 16:25 29-12-2018

Kim Kardashian vazhdon të dominojë si mbretëreshave e formave.

Ajo i njeh shumë mirë asetet që ka dhe nuk ngurron t’i ekspozojë, duke zgjedhur edhe disa nga paraqitjet më të mira për vitin 2018.

Më poshtë janë të gjitha momentet e Kim, në të cilat shkëlqeu këtë vit me veshjet dhe look-un e saj.

kim_2.jpg

kim_8.jpg

kim_10.jpg

kim_9.jpg

kim_veshje_1.jpg

kim_veshje_2.png

kim_veshje_3.jpg

kim_veshje.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089499950408936
    array(1) { ["section"]=> string(114) "forma-te-mrekullueshme-dhe-veshje-magjepsese-8-momentet-kur-kim-kardashian-shkelqeu-ne-2018-me-look-un-e-saj-82972" }