INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fotoja që fshiu menjëherë! Arbenita ndryshon LOOK dhe me siguri jo vetëm ju, por as Fero nuk do e njihte me këtë ndryshim! E shihni këtu!

Fotoja që fshiu menjëherë! Arbenita ndryshon LOOK dhe me siguri jo vetëm ju, por as Fero nuk do e njihte me këtë ndryshim! E shihni këtu!

Publikuar më: 00:10 09-03-2019

Mund të themi pa frikë se Fero dhe Arbenita janë kthyer ndër çiftet më "IN" dhe të komentuar të showbizz-it shqiptar. Arbenita Ismajli u kthye në një prej vajzave më të përfolura në mediat online për bukurinë e saj dhe lidhjen me reperin Fero. Modelja simpatike njihet për pamjen e saj natyrale dhe një bukuri që i tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me daljen e parë.

Fillimisht dyshja e mbajtën lidhjen të fshehtë, por tashmë janë bërë shumë publikë dhe nuk rreshtin së postuari foto me njëri-tjetrin. Së fundmi modelja seksi ka postuar një video ku shihet muaft ndryshe por që e fshiu shumë shpejt.

Mirëpo intv.al arriti të sigurojë një foto të saj me look-un e ri, e cila shfaqet as brune e as bjonde, por ngjyrë gur kali, fiks si një sirenë kështu thotë edhe Arbenita tek postimi në insta story. Po me siguri janë paruke dhe
tani mbetet për t’u parë nëse modelja do guxojë vërtetë me flokët në këtë ngjyrë apo jo. Ne dimë të themi se duket vërtet shumë bukur!/intv.al/

427732c3-2522-4b2a-a23e-6e9d7d7b702a.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089519023895264
    array(1) { ["section"]=> string(139) "fotoja-qe-fshiu-menjehere-arbenita-ndryshon-look-dhe-me-siguri-jo-vetem-ju-por-as-fero-nuk-do-e-njihte-me-kete-ndryshim-e-shihni-ketu-88747" }