Shiko episodet e plota te Geek Room

9 arsye pse duhet të keni një iPhone 8 dhe 8 Plus në vend të një iPhone X

Monday, 25 September 2017 12:01
Apple prezantoi këtë muaj 3 iPhone të rinj: iPhone 8, iPhone 8 Plus dhe iPhone X. Këto tre smartfona kushtojnë nga…

WhatsApp sjell opsionin që na duhet të gjithëve!

Friday, 22 September 2017 22:55
Të gjithë e duam këtë risi e tani nuk do e vrasim shumë mendjen për memorien. WhatsApp po e bën…

Viva Tech rikthehet në 2018!

Thursday, 21 September 2017 18:01
Viva Technology, eventi më i madh i inovacionit dhe startup në Europë ka konfirmuar rikthimin në edicionin e tretë të…

Përse kamera e Samsung Galaxy Note 8 është më e mira e momentit

Thursday, 21 September 2017 17:36
Përse do të doni të blinit një Samsung Galaxy Note 8? Epo, për ekranin e madh, si fillim. Megjithatë, ka…

Shikoni kush është makina më e veçantë për momentin, janë vetëm 6 në llojin e saj...

Friday, 22 September 2017 18:21
Departamenti që merret me versionet e veçanta të markës britanike të makinave, ka prezantuar një model të ri që ka…

Krijohen robotët me ndjenja [VIDEO]

Thursday, 21 September 2017 17:51
Deri tani kemi parë robotë që do na tregojnë rrugën, që do drejtojnë makinën, që do jenë arkitekt dhe që…

Facebook sjell opsionin me të cilin do "injoroni" miqtë [FOTO]

Wednesday, 20 September 2017 22:54
Nëse jeni të lodhur nga postimet e shpeshta të miqëve tuaj që juve nuk ju pëlqejnë atëherë Facebook ju vjen…

Të gjithë e prisnit! Do të dashuroheni me risinë e re të Instagram [FOTO]

Tuesday, 19 September 2017 21:47
Më në fund ndodhi:Instagrami tashmë ka një opsion "Ju ndjek " në profilet e njerëzve të cilët ju ndjekin.Përditësimi ri…

Robotët bëjnë vepra arti / Projekti po merr jetë në ndërtesat e Australisë

Tuesday, 19 September 2017 15:57
Projekti për Artet Urbane në Brisbane të Australisë po krijon vepra arti për ndërtesat e qytetit.  Por tani, një robot…

Prezantohet në Shqipëri smartfoni i gjeneratës tjetër, Samsung Galaxy Note8

Friday, 15 September 2017 18:52
Destinuar për përdoruesit që duan të arrijnë më shumë, Galaxy Note8 është projektuar duke marrë parasysh mënyrën se si përdoruesit…

WhatsApp sjell risinë që do të na pëlqejë të gjithëve!

Wednesday, 13 September 2017 21:30
Tashmë nuk do të kemi më “frikë”! Ajo çfarë të gjithë ne dëshironim mesa duket do të jetë shumë shpejt…

Kina krijon shiun artificial [VIDEO]

Wednesday, 13 September 2017 18:04
Ngrohja globale është një nga fenomenet me të cilët po përballet i gjithë planeti, fenomen i cili po mendohet se…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll