Shiko episodet e plota te Geek Room

E ardhmja e funeralit? Prifti robot që kryen ritet me pagesë [VIDEO]

Thursday, 24 August 2017 17:32
Në Japoni, robotët mund të shërbejnë si shoqërues, ndihmës për të moshuarit, për argëtim dhe madje edhe partnerë seksualë, por…

Bëni gjëra më të mëdha me Samsung Galaxy Note8 [FOTO]

Wednesday, 23 August 2017 19:28
I projektuar për t'ju ndihmuar të arrini më shumë në punë dhe jetë me një Ekran Infinity, Stilolaps Inteligjent S…

Kina lançon trenin më të ri me shpejtësi të lartë. Udhëton me rreth 350 kilometra në orë [VIDEO]

Wednesday, 23 August 2017 17:41
Flota e trenave të Kinës me shpejtësi të lartë u vendos të jetë përsëri më e shpejta në botë. Prej…

Aftësitë e Bixby në Samsung tani të diponueshme edhe në Shqipëri.

Tuesday, 22 August 2017 16:25
Samsung Electronics njoftoi sot se aftësitë e zërit të Bixby janë zgjeruar në më shumë se 200 shtete dhe territore…

Ekspertët kërkojnë ndërhyrjen e Kombeve të Bashkuara: “Robotët vrasës duhen ndaluar” [VIDEO]

Tuesday, 22 August 2017 19:01
Më shumë 100 ekspertë, lider në fushën e robotikës, po i kërkojnë Kombeve të Bashkuara që të ndërmarrin masa dhe…

Bëni kujdes tani! E dinit këtë risi të Instagram? [FOTO]

Saturday, 19 August 2017 20:44
Instagram tani i mbron përdoruesit nga miqtë që ‘spiunojnë. Rrjetet sociale janë bërë “spiune” të mëdha. Nuk mund të bësh…

Përveç iPhone 8, në shtator vjen iPhone 7s i ri dhe do të duket kështu [FOTO]

Friday, 18 August 2017 21:36
Kompania Apple gjithashtu do të zbulojë iPhone 7S të ri në shtator, përveç iPhone 8 me një ekran OLED. Këto…

Mos u frikësoni nëse ju bie, ky smartphone ka një ekran vetë-riparues!

Friday, 18 August 2017 16:48
Një nga gjërat më të tmerrshme në botë është padyshim momenti kur smartphone i juaj i ri ju bie në…

Çdo gjë që keni ëndërruar! Konfirmohet dizajni, ja si do të jetë iPhone8 [FOTO]

Monday, 14 August 2017 21:45
Pretenduam se ishim  "të duruar" ,por në fakt nuk paskemi qënë të tillë gjatë pritjes për çdo konfirmim të mundshëm…

Nëse doni që interneti në celular të mos harxhohet shpejt, aplikoni këtë “hile” për më shumë MB

Monday, 14 August 2017 20:14
Pushimet s’kanë kuptim pa muzikë, foto, video, Instagram, Facebook, Snapchat e ndonjë program tjetër. Mirëpo është diçka që na mundon…

Të apasionuar pas “selfie”? Me këtë aplikacion mund të bëni selfie-et që keni ëndërruar gjithmonë! [VIDEO]

Friday, 11 August 2017 21:17
Drita e duhur, pozicioni i fytyrës, shprehia, ambienti që është në sfond, distanca nga objektivi. Pra, të bësh një selfie…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll