Shiko episodet e plota te Geek Room

Ndryshimi më i fundit: ja çfarë ofron tani Messengeri i Facebook

Sunday, 14 February 2016 07:34
Rrjeti më i madh social në botë, Facebook aktualisht po e teston futjen e SMS-ve tek aplikacioni Messenger, ku do…

Apple, nis beteja ligjore për Error 53

Saturday, 13 February 2016 11:26
Një studio ligjore amerikane ka hedhur në gjyq Apple për Error 53, ajo që bllokon iPhone-in që është rregulluar në…

Twitter publikon raportin e varfër të të ardhurave

Friday, 12 February 2016 18:36
Numri i përdoruesve të Twitterit është zvogëluar ndërsa kompania ka publikuar raportin e fitimeve të tremujorit të katërt të vitit…

Samsung së shpejti vjen me Galaxy Tab S3

Friday, 12 February 2016 16:33
Samsung pritet të lansojë Galaxy S7 dhe Galaxy S7 Edge në MËC këtë muaj ndërsa tani thuhet se kompania jugkoreane…

SEAT Ateca është modeli i parë SUV të cilin e sjell kjo markë

Thursday, 11 February 2016 14:35
Duke parë rritjen e madhe të tregut për veturat SUV, SEAT vendosi që një model të tillë ta shtoj në…

11 gabime që i bëjmë në iPhone, e që duhet pasur kujdes

Thursday, 11 February 2016 10:11
Në qoftë se telefoni juaj i-Phone është i çmuar për ju, atëherë ju duhet të kujdeseni për të. Janë shtatë…

Rusët krijojnë veturën më të çuditshme në botë

Wednesday, 10 February 2016 12:28
“Sherp ATV” quhet vetura që ofron shikim në çfarëdo kushte që është rruga. Alexei Garagasyan ka krijuar modelin e veçantë…

Mos e hapni këtë mesazh që ju vjen në WhatsApp

Wednesday, 10 February 2016 12:14
Një mesazh që po qarkullon tek shërbimi për mesazhe WhatsApp synon të marrë të dhënat personale të përdoruesve. Mesazhi është…

Ja sa para fitojnë Apple, Google dhe Facebook çdo sekondë

Wednesday, 10 February 2016 09:53
Kompanitë e teknologjisë janë duke fituar shuma marramëndëse. Në fakt, për sa i përket kapitalizimit të tregut Apple, Alphabet, Microsoft…

Bateria që zgjat një javë, së shpejti në treg

Tuesday, 09 February 2016 11:16
ntelligent Energy, mund t’i bëjë bateritë që të zgjasin një javë. Kjo kompani ka nënshkruar një marrëveshje me një prodhues…

Kryevepra e BMW, modeli i ri Alpina B7

Tuesday, 09 February 2016 11:05
Alpina B7 ka një motor V8 4.4-litër me turbo të dyfishtë i cili prodhon 600KF. Shpejtësinë nga 0-100km/h e arrin…

Si të përdorni më shumë se dy adresa në Instagram

Tuesday, 09 February 2016 18:56
Rrjeti social Instagram, për të gjithë përdoruesit së fundmi ka shtuar një veçori të re tek aplikacioni i saj për…

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll