Shiko episodet e plota te Geek Room

Geek Room dhe Electronic Line të dhurojnë URBeats këto festa!

Monday, 19 December 2016 13:38
Këto festa Geek Room dhe Electronic Line kanë vendosur të bëjnë një dhuratë për të apasionuarit pas teknologjisë.Një palë URBeats, kufjet më IN…

Pas Pokemon Go, sensacioni i rradhës është Super Mario Run

Sunday, 18 December 2016 10:14
Mesa duket epoka e Pokemon Go përfundoi për t’i lënë radhën “Super Mario Run”.

Loja shumë e dashur për ne thyen rekordin e PokemonGo

Friday, 16 December 2016 21:41
Pokemon Go është lënë në hije tashmë!

Makina e parë pa shofer bëhet gati për të shëtitur në rrugët e Michigan [VIDEO]

Friday, 16 December 2016 12:29
Shefi ekzekutiv i General Motors, Mary Barra, deklaroi ditën e enjte se gjigandi i automobilëve do të ndërtonte gjeneratën tjetër…

Facebook sfidon hapur Snapchat. Ja opsioni i fundit që ka sjellë për përdoruesit [FOTO]

Thursday, 15 December 2016 21:50
Pasi Snapchat lançoi opsionin e ri të mesazheve në grup, nuk ka zgjatur shumë dhe Facebook është kundërpërgjigjur.  Facebook ka…

Ky aplikacion do ju shndërrojë në avatar 3D [FOTO]

Thursday, 15 December 2016 14:59
Harrojini selfie-t me filtra, tashmë mund t’i kthesh ato në avatarë në formatin 3D.

Snapchat sjell risinë që të gjithë prisnim [FOTO]

Wednesday, 14 December 2016 21:41
“Lufta” mes rrjeteve sociale po bëhet çdo ditë e më e nxehtë, dhe Snapchat ka fituar goxha terren. Të gjithë…

Samsung Galaxy S8 do t’ju çudisë

Friday, 09 December 2016 21:15
Samsung ka planifikuar një Galaxy S8 me ekran pa skaje dhe pa kornizë rrethuese. Telefoni i cili do të debutojë…

Zbulimi më i fundit nga NASA për diellin

Thursday, 08 December 2016 18:17
Pas 5 milard vitesh, dielli pritet të rritet  në një përmasë  100 herë më të madhe seç është sot, duke…

“Shazami për fytyrën”, aplikacioni që identifikon fytyrat automatikisht

Wednesday, 07 December 2016 12:48
Përdoruesit e smartfonave tashmë do e kenë më të lehtë të njohin njerëzit.

Këto risi të Instagram do t’ju pëlqejnë

Tuesday, 06 December 2016 21:48
Rrjeti social Instagram, vijon të sjellë ndryshime rrënjësore në strukturën e tij, një ndër më të përfolurat edhe “Stories” e…

iPhone 8 do t’ju lërë me gojë hapur!

Sunday, 04 December 2016 21:10
iPhone 7 ka pak muaj që është lançuar, por javën e kaluar, The Wall Street Journal raportoi se kompania është…

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll