Shiko episodet e plota te Geek Room

Tani printerin mund ta mbani në…xhep [VIDEO]

Thursday, 13 October 2016 14:09
Nëse deri tani ju kishte penguar fakti i të printuarit të gjërave direkt nga celulari juaj, zgjidhja është printeri me…

Motori i së ardhmes që nuk bie asnjëherë [VIDEO]

Thursday, 13 October 2016 13:08
BMW ka lancuar motorin e ri, që nuk bie asnjëherë dhe që mbetet gjithmonë ngritur falë një sistemi ‘Self Balancing’…

Zbuloni pamjen e re të iPhone 8 [FOTO]

Thursday, 13 October 2016 12:30
Apple po punon shumë për dizajnin e ri të iPhone 8. Gjenerata e ardhshme duket se do të ketë një…

Probleme për Samsung, ndërpritet shitja e Galaxy Note 7

Wednesday, 12 October 2016 09:50
Samsung  Electronics i bëri thirrje klientëve që zotërojnë telefonat Galaxy Note 7 të mos i përdorin ato, ndërsa kompania do…

Rrjetet sociale po shkatërrojnë miqësitë e vërteta?

Monday, 10 October 2016 21:35
Çdo ditë e më shumë njerëzit sa vijnë e bëhën më të varur nga rrjetet sociale, të cilat me të…

Pixel, 20 herë më pak shitje se rivali iPhone7

Monday, 10 October 2016 13:31
Pixel, smartphone i Google mund të shesë 20-30 herë më pak se rivali i tij iPhone 7 i Apple. Të…

Arsyet që do t’iu bëjnë ta fshini menjëherë Snpachat-in

Saturday, 08 October 2016 16:45
Snapchat është një ndër aplikacionet më të përdorura dhe duke qenë e tillë, nuk vihet re rreziku që mund të…

Tashmë Facebook "fsheh" dhe tradhëtitë nga partneri juaj! [FOTO]

Thursday, 06 October 2016 13:02
Facebook dha lajmin më të mirë për të gjithë tradhëtarët aty jashtë.

Televizor tërësisht i padukshëm! Panasonic sjell të ardhmen [VIDEO]

Wednesday, 05 October 2016 13:28
A është ky televizori i së ardhmes?

Tjetër skandal godet kompaninë “Yahoo”

Wednesday, 05 October 2016 13:13
Një tjetër skandal për kompaninë “Yahoo”! Pas denoncimit të vjedhjes së informacioneve sekrete të miliona e-maileve nga hakerët, kësaj radhe,…

Celulari i ri i Google do t'ju bëjë të pendoheni që keni blerë një iPhone

Wednesday, 05 October 2016 11:52
Google sapo ndryshoi të gjithë lojën e smartphone-ve dhe bëri Apple për ujë të ftohtë duke nxjerrë celularin e saj…

iPhone 7 ka këtë problem

Tuesday, 04 October 2016 21:51
Nëse keni planifikuar të bleni një iPhone 7 duhet të mendoheni dy herë.Faqja për vlerësimin e pajisjeve teknologjike “Which” dhe…

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll