Shiko episodet e plota te Geek Room

Tashmë Facebook "fsheh" dhe tradhëtitë nga partneri juaj! [FOTO]

Thursday, 06 October 2016 13:02
Facebook dha lajmin më të mirë për të gjithë tradhëtarët aty jashtë.

Televizor tërësisht i padukshëm! Panasonic sjell të ardhmen [VIDEO]

Wednesday, 05 October 2016 13:28
A është ky televizori i së ardhmes?

Tjetër skandal godet kompaninë “Yahoo”

Wednesday, 05 October 2016 13:13
Një tjetër skandal për kompaninë “Yahoo”! Pas denoncimit të vjedhjes së informacioneve sekrete të miliona e-maileve nga hakerët, kësaj radhe,…

Celulari i ri i Google do t'ju bëjë të pendoheni që keni blerë një iPhone

Wednesday, 05 October 2016 11:52
Google sapo ndryshoi të gjithë lojën e smartphone-ve dhe bëri Apple për ujë të ftohtë duke nxjerrë celularin e saj…

iPhone 7 ka këtë problem

Tuesday, 04 October 2016 21:51
Nëse keni planifikuar të bleni një iPhone 7 duhet të mendoheni dy herë.Faqja për vlerësimin e pajisjeve teknologjike “Which” dhe…

Pizza-t tashmë gatuhen nga robotët [FOTO]

Monday, 03 October 2016 21:51
Një kompani e re në Silicon Valley të Kalifornisë ka punësuar robotët për të bërë pica. Kjo është një prej…

Facebook nxjerr Messenger Lite

Monday, 03 October 2016 13:23
Facebook ka nxjerrë një tjetër version të Messenger për biznesin pasi synon të hyjë në tregjet ndërkombëtare. Sipas Reuters Messenger…

WhatsApp sjell një opsion të ri shumë interesant

Sunday, 02 October 2016 18:30
WhatsApp, tashmë ka gati opsionin e ri. Si pasojw e këtij pwrditwsimi nuk do të bezdiseni më për çdo njoftim…

Gjermania ndërton trenin e parë me hidrogjen

Friday, 30 September 2016 13:43
Kompania e transportit Alstom në Gjermani, prezantoi trenin e parë në botë që përdor si burim furnizimi hidrogjenin. Treni do…

Nga fantashkencë në realitet: Mercedes-Benz sjell makinën e të ardhmes [VIDEO]

Thursday, 29 September 2016 12:15
Prodhuesit e makinave në treg po përpiqen të fusin në produktet e tyre gjithmonë e më shumë makina utopike, të…

Pokemon Go, nuk është më mbreti i lojërave. Ja kush i ka zënë vendin

Wednesday, 28 September 2016 21:30
Loja “Pokemon Go” nuk është më mbreti i aplikacioneve. “Sensor Tower”, e cila është platformë kryesore e analizave mbi aplikacionet,…

Kjo risi e WhatsApp me siguri do të i’u pëlqejë [FOTO]

Monday, 26 September 2016 21:08
What's App sapo ka sjellë një veçori argëtuese. Tani në WhatsApp ashtu si rrjetet sociale, ju mund të etiketoni shokët…

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll