INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gërshetat ADN: Ky trend i ri po ‘çmend’ Instagramin [FOTO]

Gërshetat ADN: Ky trend i ri po ‘çmend’ Instagramin [FOTO]

Publikuar më: 15:24 08-08-2018

Eksperimentoni me flokët tuaj për të krijuar këtë pamje të bukur.

Gëshetat janë një nga model i zakonshëm flokësh të cilët i realizojmë në mënyra të ndryshme.

Nëse doni t'u jepni atyre një prekje edhe më interesante, duhet të provoni këtë trend të ri: gërsheta të ADN-së. Ky model u bë shpejt viral në Instagram ndaj edhe do t’ju tregojmë si t’i realizoni.

Bërja e një gërsheti gjatë verës mund të jetë një nga opsionet më të mira për të mbajtur flokët tuaj nën kontroll por edhe për t’u dukur fashion dhe me stil. Jemi të sigurtë që ky model do të jetë i preferuari juaj gjatë pushimeve.

Gërshetat e ADN-së janë pak më të komplikuara se ai  "bisht i peshkut" dhe e marrin emrin e tyre nga mënyra se si duken, një lakim që imiton figurën e ADN-së.

Përveç kësaj, ju mund ta plotësoni atë me aksesorë shtesë si: lule sepse duken shumë bukur të vëna në flokë. 

 

trenzas_adn_2031_980x560.jpg

wret.png

eterty.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0022718906402588
    array(1) { ["section"]=> string(36) "gershetat-and-ky-trend-i-ri-qo-67884" }