INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca vendosin pemën e Krishtlindjeve, por ky është detaji që ra në sy [FOTO]

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca vendosin pemën e Krishtlindjeve, por ky është detaji që ra në sy [FOTO]

Publikuar më: 13:23 07-12-2017

Temperaturat e ftohta të muajit dhjetor i ngroh edhe atmosfera e gëzuar që përcjellin festat e fundvitit.

Ditën e djeshme ka përfunduar edhe zbukurimi i pemës në shtëpitë e shqiptarëve, shumë prej të cilëve këtë moment e kanë fiksuar në një foto të cilën më pas e kanë postuar në rrjetet sociale.  Edhe Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë vendosur pemën e Krishtlindjeve në apartametin e tyre.  Por pema e tyre përmbante diçka më shumë sesa thjeshtë zbukurimet e zakonshme. Disa portrete  femrash qëndronin të varura në formë zbukurimi. Cili të jetë kuptimi i tyre vallë?  

65495-640-0-5a290b96ca9cf.jpg

65496-640-0-5a290b96cabf3.jpg

65499-640-0-5a290b96cb27d.jpg

65498-640-0-5a290b96cb070.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010271072387695
    array(1) { ["section"]=> string(107) "getoar-selimi-dhe-marina-vjollca-vendosin-pemen-e-krishtlindjeve-por-ky-eshte-detaji-qe-ra-ne-sy-foto-44201" }