INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Gigi Hadid nuk i kursen fjalë për idhullin e saj: Heroina ime...

Gigi Hadid nuk i kursen fjalë për idhullin e saj: Heroina ime...

Publikuar më: 16:28 13-01-2018

Modelja bukuroshe edhe pse ka arritur në atë pikë sa të kujdeset për vetën dhe të mos ia ketë nevojën askujt, ajo nuk harron ta urojë njeriun më të shtrenjtë në botë, mamanë e saj, idhullin e saj!

Ajo ka ndarë një foto me ndjekësit e saj ku uron ëmbëlsisht Yolanda-n, mamanë e saj për ditëlindje.

 Menjëherë vërehet ngjashmëria e tyre edhe pse Gigi në këtë foto ka qenë e mitur. 22-vjeçarja u ka treguar publikut për marrëdhënien e veçantë që ka me mamanë e saj dhe se ndjehet krenare për të.

 “Ndihem shumë me fat që kam pasur pranë një njeri si ty, krijuese, e pavarur dhe të zgjuar. Faleminderit për gjithçka, gjithmonë. Meriton të gjithë lumturinë e botës. Të dua Mama. Gëzuar ditëlindjen”-janë këto fjalët e ëmbla në diçiturën e fotos që çdo nënë do të donte të dëgjonte nga vajza e saj.

bella-and-gigi-hadid-12.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0016090869903564
    array(1) { ["section"]=> string(66) "gigi-hadid-nuk-i-kursen-fjale-per-idhullin-e-saj-heroina-ime-47439" }