INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjyshja shqiptare e Bebe Rexhës përlotet teksa sheh atë përkrah Rihanna-s [FOTO]

Gjyshja shqiptare e Bebe Rexhës përlotet teksa sheh atë përkrah Rihanna-s [FOTO]

Publikuar më: 15:29 16-11-2017

Lidhja e gjyshërve me nipërit e mbesat gjithmonë mbetet diçka speciale...

Bebe Rexha ka bërë gjithë shqiptaret krenarë me përfaqësimin e vendit tonë dhe sigurisht që ata që ndihen më krenarë janë familjarët e saj. Bebe përmes një insta story në profilin e saj zyrtar në Instagram na tregon se edhe gjyshja e saj ndihet mjaft e lumtur për të, ku si mbishkrim ka:

“Mami im më dërgoi mesazh dhe më tha se gjyshja ime pa këtë (revistë) në një sallon bukurie dhe puthi foton time”,shprehet e emocionuar Rexha. Ajo shihet të jetë pranë Rihanna-s dhe Demi Lovatos tek këto foto./intv.al/

1433e037-beb1-4e12-9af0-c7b0b64eb505.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034751892089844
    array(1) { ["section"]=> string(84) "gjyshja-shqiptare-e-bebe-rexhes-perlotet-teksa-sheh-ate-perkrah-rihanna-s-foto-42146" }