INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Habit Dua Lipa, del rrugëve pa të brendshme, supermodelja Gigi Hadid ka diçka për t’i thënë, zbuloni si e quan! [FOTO]

Habit Dua Lipa, del rrugëve pa të brendshme, supermodelja Gigi Hadid ka diçka për t’i thënë, zbuloni si e quan! [FOTO]

Publikuar më: 18:37 21-06-2018

Dua Lipa është fotografuar me të dashurin e saj, Isaac Careë, duke shkuar në një event në Neë York. Këngëtarja e famshme kishte zgjedhur një fustan shumë të “guximshëm”, që nuk i linte vend imagjinatës.

Fustani ishte i gjatë me pika kishte një të çarë shumë të madhe, deri sipër belit, që tregonte se 22-vjeçarja kishte preferuar të dilte rrugëve pa mbathje. Por mund ta pranojmë që mund të ketë pasur nga ato të brendshmet që kanë dalë së fundmi të cilat nuk duken fare. Por përveç se me të dashurine saj, Dua është takuar edhe me supermodelen Gigi Hadid.

dsda.jpg

 

Është Dua ajo që ka publikuar një fotografi me Gigin në Instagram, e po ashtu edhe me modelen tjetër Grace Elizabeth.

Dua është e vetmja zeshkane në mesin e dy vajzave bionde, të cilat të trija bashkë duken shumë bukur në foton në të cilën këngëtarja shqiptare ka shkruar: Në sandwichin e supermodeleve.

Dhe nuk mund të mungonte komenti i Gigi Hadid e cila i thotë që ajo është supermodele.

ggggg.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071899890899658
    array(1) { ["section"]=> string(118) "habit-dua-lipa-del-rrugeve-pa-te-brendshme-supermodelja-gigi-hadid-ka-dicka-per-t-i-thene-zbuloni-si-e-quan-foto-62469" }