INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Habit Luana Vjollca, hap portal në emrin e saj [FOTO]

Habit Luana Vjollca, hap portal në emrin e saj [FOTO]

Publikuar më: 10:05 12-10-2017

ndërmarrë edhe një tjetër hap të rëndëisshëm, atë të hapjes së një faqeje zyrtare në internet.

Po të iklikoni në www.luanavjollca.al, do  t’ju hapet një Portofol profesional dhe artistik i Luanës në të cilin mund të mësoni më shumë rreth saj.

Pjesë përbërëse e saj  është edhe biografia e moderatores.Pak persona e dinin që  Luana e ka nisur fillimisht me muzikën karrierën e saj, vetëm se atëherë  ishte ende fëmijë. I ka provuar herët ethet e një kompeticioni kur u ngjit në skenë në Festivalin e Fëmijëve bashkë me Marinën, motrën e saj.” Shkruhet  në biografinë e saj.

Në këtë faqe zyrtare të Luanës mund edhe të blini këngët e saj si dhe të kontaktoni me të.

Duhet të themi se faqja ka edhe versionin e saj në anglisht. A do të thotë kjo që Luana po këkon në karrierë ndërkombëtare? 

screenshot-16_1507756293-8039461.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001032829284668
    array(1) { ["section"]=> string(56) "habit-luana-vjollca-hap-portal-ne-emrin-e-saj-foto-38726" }