INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Habit pjesëtari i OTR, fton fansat të shohin foto NUDO të Encës [FOTO]

Habit pjesëtari i OTR, fton fansat të shohin foto NUDO të Encës [FOTO]

Publikuar më: 22:41 11-01-2018

Habit pjesëtari i OTR…

Grupi OTR eshte nje ndër label-at më të suksesshëm në vend. Dikur ‘mbretëresha’ e grupit ka qenë këngëtarja e njohur Enca, por sot ajo dhe OTR nuk i kanë marrëdhëniet të mira. Ai që ka habitur me veprimin e sotëm është më i vogli i grupit, Klesti. Ai ishte një ndër personat më të dashur për Encën por mesa duket sot poston një foto ku fton fansat te ndjekin një faqe në Instagram pasi do shohin foto të Encës nudo. Edhe pse një mashtrim kjo me siguri Encës nuk ka për t'i pëlqyer. Nuk i dihet nëse ai i poston vetë këto foto apo ka dikë që ia menaxhon. Vetë themeluesi i OTR, Noizy e ka prezantuar Klestin para publikur si person të grupit./intv.al/

dbe76033-c64e-4d96-9f53-b154eff34622.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00076913833618164
    array(1) { ["section"]=> string(73) "habit-pjesetari-i-otr-fton-fansat-te-shohin-foto-nudo-te-ences-foto-47301" }